prawdziwy odpoczynek zaczyna się kilka metrów nad ziemią...

apartamenty w drzewach lessowych wąwozów

 • witamy!

  W DRZEWACH to pierwszy w Polsce obiekt wyniesiony w korony drzew. Apartamenty usytuowane kilka metrów nad ziemią przeniosą Cię do krainy dziecięcych marzeń i zapewnią relaks, jakiego jeszcze nie znasz...

  więcej

  PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

  PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

  aktualności

  Relaks i SPA w TUI dostępne również dla Gości nie mieszkających W DRZEWACH

  SPA W DRZEWACH dostępne również dla Gości nie mieszkających w naszych apartamentach. Zapraszamy wszystkich odwiedzających Nałęczów na relaks w koronach drzew. Szczegóły na http://www.wdrzewach.pl/#!/apartamenty_TUJA_-_SPA

  23/02/2015

  ODNOWA W DRZEWACH - TUJA RUSZA PEŁNĄ PARĄ

  Miło nam poinformować, że W DRZEWACH dobiega końca kolejny już etap inwestycji współfinansowanej przez Szwajcarię. Tym razem jest to realizacja projektu pn. „Odnowa w DRZEWACH – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.

  Projekt polegał na stworzeniu pierwszego w Polsce  obiektu usytuowanego w koronach drzew, we wnętrzu którego skorzystać będzie można z dobrodziejstwa sauny suchej, sauny na podczerwień, groty solnej, a także strefy relaksu oferującej masaże. Aby czerpiący z walorów tej jedynej w swoim rodzaju sauny mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do życia tętniącego w koronach drzew, na dachu sauny zainstalowany został taras wypoczynkowy, na którym w sezonie letnim pojawi się  prysznic, pozwalający schłodzić się po pobycie w saunie. Oprócz budowy sauny, inwestycja obejmuje także stworzenie oraz uporządkowanie leśnego ogrodu na terenie bezpośrednio przylegającym do obiektu (m.in. pojawiły się dwa przepiękne Rododendrony w postaci drzewiastej), a także zainstalowanie opraw świetlnych eksponujących piękno drzew po zmroku. Inwestycja została usytuowana w nałęczowskich wąwozach przy ulicy Klonowej 2 i jest pierwszą tego typu sauną w Polsce, co niewątpliwie podniesie potencjał atrakcyjności turystycznej naszego regionu. TUJA, bo taką nazwę nosi nowopowstały obiekt, zaprosi do swoich wnętrz nie tylko Gości mieszkających W DRZEWACH, ale wszystkich zainteresowanych - już w styczniu 2015. Więcej informacji na temat obiektu oraz zdjęć dostępnych będzie już wkrótce na naszej stronie!

  Jak wspomniano powyżej cała inwestycja jest współfinansowana przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Beneficjent, W DRZEWACH, czyli marka należąca do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jakub Fraszka uzyskał dofinansowanie w wysokości 36 569,50 CHF, co pozwoliło zrealizować wszystkie zamierzone działania.

  Do zobaczenia we wnętrzach TUI w styczniu 2015!                               

  31/12/2014

  Nasze DRZEWA ponownie zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  W tym roku również włączamy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy czek na pobyt w jednym z naszych apartamentów. W tej chwili dwudniową wizytę W DRZEWACH można kupić za złotówkę Zapraszamy do licytacji. Oby czek sprzedał się jak najdrożej!!!!

  Do zobaczenia W DRZEWACH!!!

  http://aukcje.wosp.org.pl/magiczny-pobyt-w-drzewach-i1221678

  29/12/2014

  ŚWIĄTECZNE VOUCHERY W DRZEWACH

  Święty Mikołaj grzeje sanie .. Szukasz idealnego prezentu dla swoich bliskich? Świąteczne Vouchery na relaks W DRZEWACH już gotowe..
  Zapraszamy ! ho ho ho ...

  11/12/2014

  OGŁOSZENIE O WYNIKACH ZAMÓWIENIA ZO-PWJF-02/11/2014

  ZO-PWJF-02/11/2014 w ramach Projektu pn „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa”

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem wyboru najkorzystniejszej oferty na w części A - dostarczenie roślin okrywowych i w części B dostarczenie dwóch  Różaneczników (Rododendronów) w postaci drzewiastej do zasadzenia w ogrodzie W DRZEWACH mieszczącym się w Nałęczowie przy ulicy Klonowej 2  w ramach projektu „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej (Zapytanie ofertowe znak: ZO-PWJF-02/11/2014, projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy - Kazimierz Dolny”) zostały wybrane oferty:

  w części A:
  KRZEWY OZDOBNE Robert Rodzik, Stok 20, 24-130 Końskowola
  Cena brutto wybranej oferty wynosi: 2 430,00 zł
  Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza oferta w oparciu o kryteria podane w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

  w części B:
  SZKÓŁKA RUNÓW - WOJCIECH GRĄBCZEWSKI, ul. Kwitnąca 10, 05-504 Runów
  Cena brutto wybranej oferty wynosi: 6 600,00 zł
  Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza oferta w oparciu o kryteria podane w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

  W związku z powyższym, zamawiający zaprasza Wykonawców do zawarcia umowy w terminie od dnia 27.11.2014. Osobą do kontaktów w przedmiotowej sprawie jest Jakub Fraszka (tel. 691 032 282 mail: qba@spa.waw.pl )

  W postępowaniu nie wykluczono wykonawców i nie odrzucono ofert.
  Złożono cztery oferty w części A oraz dwie oferty w części B.

  Oferty złożone w części A:
  1. KRZEWY OZDOBNE Robert Rodzik, Stok 20, 24-130 Końskowola, Cena brutto: 2 430,00 zł
  2. SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH SZAROTKA, Zemborzyce Teresińskie 101A, 20-515 Lublin, Cena brutto: 3 256,00 zł

  3. SZKÓŁKA RUNÓW - WOJCIECH GRĄBCZEWSKI, ul. Kwitnąca 10, 05-504 Runów, Cena brutto:       3 402,00 zł

  4. GOSPODARSTWO ROLNO - OGRODNICZE JÓZEF MENDLA, ul. Opolska 31, 46-048 Radawie, Cena brutto: 5 000,00 zł

   

  Oferty złożone w części B:

  1. SZKÓŁKA RUNÓW - WOJCIECH GRĄBCZEWSKI, ul. Kwitnąca 10, 05-504 Runów, Cena brutto:       6 600,00 zł

  2. GOSPODARSTWO ROLNO - OGRODNICZE JÓZEF MENDLA, ul. Opolska 31, 46-048 Radawie, Cena brutto: 10 000,00 zł

  27/11/2014

  OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU ZO-PWJF-02//11/2014

  ZO-PWJF-02/11/2014

  W związku z realizacją projektu „Odnowa W DRZEWACH – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zamieszczamy ogłoszenie dotyczące zamówienia na dostarczenie w części A roślin okrywowych oraz w części B dwóch  Różaneczników (Rododendronów) w postaci drzewiastej do zasadzenia w ogrodzie W DRZEWACH mieszczącym się w Nałęczowie przy ulicy Klonowej 2  w ramach projektu „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do umowy, stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ.

  Ofertę należy przesłać pocztą lub pocztą elektorniczną (mailem) lub złożyć w siedzibie Zamawiającego w Nałęczowie 24-150, przy ul. Klonowej 2 w terminie do dnia 26 listopada 2014 r. do godz. 17:00
   

  Załączniki do pobrania:

  - FORMULARZ OFERTOWY
  ZO-PWJF-02_11_2014_SIWZ_KOMPLET ROSLIN

  18/11/2014

  OGŁOSZENIE O WYNIKACH ZAMÓWIENIA ZO-PWJF-01/11/2014

  ZO-PWJF-01/11/2014 w ramach Projektu pn „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa”

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem wyboru najkorzystniejszej oferty na dostarczenie roślin okrywowych oraz dwóch  Różaneczników (Rododendronów) w postaci drzewiastej do zasadzenia w ogrodzie W DRZEWACH mieszczącym się w Nałęczowie przy ulicy Klonowej 2 (zapytanie ofertowe znak: ZO-PWJF-01/11/2014, projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy - Kazimierz Dolny”) informujemy iż w określonym w zapytaniu terminie nie zostła złożona żadna oferta.

  W związku z powyższym zamawiający zamierza ponownie ogłosić zapytanie ofertowe na dostarczenie roślin okrywowych oraz dwóhc różaneczników w postaci drzewiastej.

  18/11/2014

  OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU ZO-PWJF-01//11/2014

  ZO-PWJF-01/11/2014

  W związku z realizacją projektu „Odnowa W DRZEWACH – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zamieszczamy ogłoszenie dotyczące zamówienia na dostarczenie roślin okrywowych oraz dwóch  Różaneczników (Rododendronów) w postaci drzewiastej do zasadzenia w ogrodzie W DRZEWACH mieszczącym się w Nałęczowie przy ulicy Klonowej 2  w ramach projektu „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do umowy, stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ.

  Ofertę należy przesłać pocztą lub pocztą elektorniczną (mailem) lub złożyć w siedzibie Zamawiającego w Nałęczowie 24-150, przy ul. Klonowej 2 w terminie do dnia 18 listopada 2014 r. do godz. 17:00
   

  Załączniki do pobrania:

  - FORMULARZ OFERTOWY
  ZO-PWJF-01_11_2014_SIWZ_KOMPLET ROSLIN

  09/11/2014

  OGŁOSZENIE O WYNIKACH ZAMÓWIENIA ZO-PWJF_01/09/2014

  ZO-PWJF-01/09/2014 w ramach Projektu pn „Odnowa W drzewach” – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa”

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem wyboru najkorzystniejszej oferty na w części A -  wybudowanie altany rekreacyjnej z funkcją odnowy biologicznej na działce przy ulicy Klonowej 2 w 24-150 Nałęczów oraz udzielenie pięcioletniej gwarancji na wybudowaną altanę oraz wszystkie zamontowane w niej elementy wyposażenia wyszczególnione w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w części B na zakup i dostarczenie odpowiednich opraw wraz ze źródłem światła oświetlających ogród W DRZEWACH, zaprojektowanie sieci ich połączeń oraz montaż i instalacja wszystkich dostarczonych opraw wraz ze źródłem światła i udzielenie pięcioletniej gwarancji na zamontowane oprawy i ich połączenia (Zapytanie ofertowe znak: ZO-PWJF-01/09/2014, projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy - Kazimierz Dolny”) zostały wybrane oferty:

  w części A:
  INTEL MEDIA Anna Piechowicz, ul. Reymonta 67B/10, 05-400 Otwock
  Cena netto wybranej oferty wynosi: 189 235,00 zł
  Cena brutto wybranej oferty wynosi: 232 759,05 zł
  Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza oferta w oparciu o kryteria podane w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

  w części B:
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Wnuk, ul. Targowa 38B, 05-816 Opacz Mała
  Cena netto wybranej oferty wynosi: 12 100,00 zł
  Cena brutto wybranej oferty wynosi: 14 883,00 zł
  Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza oferta w oparciu o kryteria podane w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

  W związku z powyższym, zamawiający zaprasza Wykonawców do zawarcia umowy w terminie od dnia 07.10.2014. Osobą do kontaktów w przedmiotowej sprawie jest Jakub Fraszka (tel. 691 032 282 mail: qba@spa.waw.pl )

  W postępowaniu nie wykluczono wykonawców i nie odrzucono ofert.
  Złożono dwie oferty w części A oraz trzy oferty w części B.

  Oferty złożone w części A:
  1. INTEL MEDIA Anna Piechowicz, ul. Reymonta 67B/10, 05-400 Otwock; Cena netto: 189 235,00 zł; Cena brutto: 232 759,05 zł
  2. Wellnessland Marek Brodacki, ul Zygmunta Augusta 6 lok.43, 20-283 Lublin: Cena netto: 198 500,00 zł; cena brutto: 244 155,00

  Oferty złożone w części B:
  1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Wnuk, ul. Targowa 38B, 05-816 Opacz Mała; Cena netto: 12 100,00 zł; cena brutto: 14 883,00 zł
  2. INTEL MEDIA Anna Piechowicz, ul. Reymonta 67B/10, 05-400 Otwock; Cena netto: 13 280,00 zł; Cena brutto: 16 334,40 zł
  3. Wellnessland Marek Brodacki, ul Zygmunta Augusta 6 lok.43, 20-283 Lublin: Cena netto: 15 250,00 zł; cena brutto: 18 757,50 zł

  06/10/2014

  OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU ZO-PWJF_01/09/2014

  ZO-PWJF-01/09/2014

  W związku z realizacją projektu „Odnowa W DRZEWACH – projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zamieszczamy ogłoszenie dotyczące zamówienia:  wybudowania, wyposażenia oraz udzielenia gwarancji na altanę rekreacyjną z funkcją odnowy biologicznej, na określonej wysokości nad powierzchnią podłoża zamocowanej na podporach drewnianych na działce przy ulicy Klonowej 2 w 24-150 Nałęczów, oraz zakup i dostarczenie odpowiednich opraw wraz ze źródłem światła oświetlających ogród W DRZEWACH, zaprojektowanie sieci ich połączeń oraz montaż i instalacja wszystkich dostarczonych opraw wraz ze źródłem światła i udzielenie pięcioletniej gwarancji na zamontowane oprawy i ich połączenia na działce przy ul. Klonowej 2 w 24-150 Nałęczów zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do umowy, stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ.

  Ofertę należy przesłać pocztą lub pocztą elektorniczną (mailem) lub złożyć w siedzibie Zamawiającego w Nałęczowie 24-150, przy ul. Klonowej 2 w terminie do dnia 03 października 2013 r. do godz. 17:00
   

  Załączniki do pobrania:

  ZO-PWJF-01/09/2014-SIWZ 
  ZAŁĄCZNIK 3 WIZUALIZACJE ALTANY REKREACYJNEJ Z FUNKCJĄ ODNOWY BIOLOGICZNEJ 
  ZAŁĄCZNIK 4 zwymiarowanie powierzchni altany 
  ZAŁĄCZNIK 5 zwymiarowanie okien altany 
  ZAŁĄCZNIK 6 ZESTAWIENIE ROBOT I MATERIALOW Iwsza TRANSZA 
  ZAŁĄCZNIK 7 przekroj altany 

  24/09/2014

  TUJA - odnowa W DRZEWACH

  Już od stycznia 2015 naszych Gości zrelaksuje nowy magiczny wdrzewowy kącik - TUJA - sauna sucha, sauna na podczerwień, grota solna, strefa relaksu z masażami, a na tarasie prysznic. A wszystko w koronach DRZEW
  Do zobaczenia w TUI ..

  17/09/2014

  W DRZEWACH Luksusową Marką według magazynu Gentleman

  23 czerwca w Radisson BLU Centrum Hotel w Warszawie Redakcja ekskluzywnego miesięcznika dla Panów - Magazynu Gentleman już po raz piąty wyłoniła luksusowe i prestiżowe produkty, miejsca i usługi w naszym kraju przyznając elitarne wyróżnienia Luksusowej Marki Gentleman’a 2014. A wyróżnienie w kategorii Pensjonat odebraliśmy w imieniu naszych DRZEW my :)

  17/07/2014

  W DRZEWACH w Pytaniu na Śniadanie

  http://pytanienasniadanie.tvp.pl/14694460/wideo/hotel-na-drzewach

  07/04/2014

  Nominacja W DRZEWACH w prestiżowym plebiscycie BRYŁA ROKU 2013

  Miło nam znaleźć się w tak zacnym gronie nominowanych w plebiscycie na najciekawszy budynek powstały w 2013 roku. Bardzo prosimy o Państwa głosy na http://www.bryla.pl/bryla/56,85301,15531021,BRYLA_ROKU_2013__Wybierz_najlepszy_polski_budynek_.html#BoxSlotIIMT

  06/03/2014

  Nominacja w Plebiscycie Polskie Wnętrze 2013

  Wnętrza naszych apartamentów zostały nominowane w Plebiscycie Polskie Wnętrze 2013 organizowanym przez grupę wortali Sztuka Architektury. 

  Prosimy o Państwa głosy! :) Można je oddać na http://www.sztuka-wnetrza.pl/

  24/02/2014

  Nasze domy W DRZEWACH w przeglądzie NAJCIEKAWSZYCH BUDYNKÓW 2013 ROKU na culture.pl

  Jesteśmy dumni ! :)

  więcej na http://culture.pl/pl/artykul/rok-2013-w-architekturze-domy-z-betonu

  17/12/2013

  SWISS CONTRIBUTION

  W Nałęczowie dobiega końca realizacja projektu "W drzewach" - Projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program "EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy - Kazimierz Dolny".

  Wymieniony projekt polegał na stworzeniu dwóch apartamentów usytuowanych na podwyższeniu, tak aby osoby w nich przebywające zbliżyć maksymalnie do życia tętniącego w koronach drzew. Prócz stworzenia apartamentów, inwestycja obejmowała stworzenie oraz uprządkowanie leśnego ogrodu na działce inwestora, wybudowanie parkingu, wymianę bramy wjazdowej, a także zainstalowanie opraw świetlnych eksponujących piękno drzew po zmroku. Inwestycja usytuowana została w nałęczowskich wąwozach, przy ulicy Klonowej 2 i jest pierwszą tego typu inwestycją realizowaną w Polsce, co niewątpliwie podnosi potencjał atrakcyjności turystycznej naszego regionu.

  Jak wspominano powyżej, cała inwestycja jest współfinansowana przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Beneficjent, czyli Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Fraszka uzyskał dofinansowanie w wysokości 46 663,50CHF, co pozwoliło zrealizować wszystkie zamierzone na ten sezon działania.

  31/08/2013

  Witaj TOSIU

  Drodzy Nasi
  Miło nam poinformować, że 13 sierpnia o 11:20 nasz WDRZEWOWY team zasiliła TOSIA - nasza córeczka. Tosia jest urocza, a my najszczęśliwsi na świecie :)

  17/08/2013

  CZEK na dwudniowy pobyt W DRZEWACH rozlosowany !

  1 czerwca w Dzień Dziecka mieliśmy tu wielkie wydarzenie - losowanie dwudniowego pobytu W DRZEWACH pośród naszych Facebookowych Fanów. Los uśmiechnął się do Użytkownika Lip Ek. Gratulujemy i zapraszamy W DRZEWA.Film z losowania znajdziecie na naszym Facebookowym FunPage'u

  https://www.facebook.com/wdrzewach

  04/06/2013

  Rododendrony W DRZEWACH

  W tym roku z duuużym opóźnieniem, ale już są ... Zakwitły pierwsze rododendrony!!! W 2014 Święto Rododendronów będziemy celebrować już z Wami :)

  14/05/2013

  Rewitalizacja Nałęczowa

  W DRZEWACH ma zaszczyt poinformować wszystkich swoich Przyjaciół i przyszłych Gości o bardzo ważnym dla Nałęczowa projekcie. Ruszyła machina rewitalizacji nałęczowskiego centrum. Do końca 2014 roku przy pomocy koparek, dźwigów, rozmaitych narzędzi i ludzkich rąk szlifować będą nasz diament.... Wart 13 mln PLN projekt obejmie rewitalizację infrastruktury drogowej, ulic i chodników, rewitalizację i rozbudowę oświetlenia, rewitalizację terenów zielonych, budowę nowych budynków w centrum, wymianę bram parkowych i budowę monitoringu wizyjnego. Jesteśmy pewni, że po zabiegach rewitalizacyjnych, nasz Nałęczów będzie mógł ubiegać się o miano jednego z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych uzdrowisk w Europie.

  14/05/2013

  Franio szykuje się na Wielkie Losowanie

  To te Łapki wyłonią zwycięzcę Wielkiej Loterii W DRZEWACH. Losowanie już 1 czerwca, a szczegóły na naszym profilu Facebook:

  https://www.facebook.com/wdrzewach

  07/05/2013

  1 czerwca 2013 w Dzień Dziecka Wielkie Losowanie W DRZEWACH !!!

  Uwaga Uwaga !

  Mamy niespodziankę dla naszych Facebookowych Fanów :) Do wygrania czek na dwudniowy pobyt w jednym z naszych podniebnych apartamentów. Wystarczy tylko zostać naszym fanem na Facebooku i udostępnić nasze wydarzenie.

   

   

  Sczegóły na naszym Facebookowym profilu : https://www.facebook.com/wdrzewach

   i https://www.facebook.com/events/322532217875439/

   

   

  Zapraszamy i życzymy szczęcia w Losowaniu :)

  I do zobaczenia W DRZEWACH

  28/04/2013

  W DRZEWACH na Monterosa Spring Camp 2013 S.P.A.

  W DRZEWACH jest sponsorem nagrody głównej w Zawodach Narciarsko Snowboardowych Monterosa Spring Camp 2013 organizowanych przez S.P.A. Najszybsza zawodniczka zagości W DRZEWACH już niebawem.. Gratulujemy i zapraszamy Marto ! :)

   

  Więcej o S.P.A. i Monterosa Spring Camp 2013 na:

  http://www.facebook.com/klubspa?ref=ts&fref=ts

  http://www.spa.waw.pl/

  06/04/2013

  W DRZEWACH na Facebooku

  Ruszamy z promocją W DRZEWACH. Zaledwie w 3 dni mamy 200 Fanów na Facebooku! Dziękujemy i zapraszamy na nasz profil

  http://www.facebook.com/wdrzewach

   

  I do zobaczenia W DRZEWACH latem :)

  28/03/2013

  PAJĄKI W DRZEWACH

  W DRZEWACH można było dziś spotkać ruchliwego, gigantycznego pająka! :) Pomaga nam od kilku dni zaprowadzić porządek "kilka metrów nad ziemią" :)

  14/03/2013

  ZIMA WRÓCIŁA

  W DRZEWACH powrót zimy. Widoki jak z bajki i uciecha dla najmłodszych. Na saniach Franio.

  13/03/2013

  KULT W NAŁĘCZOWIE

  Wszystkich fanów KULTU zapraszamy do Nałęczowa 9 czerwca na koncert. Co prawda apartamenty W DRZEWACH jeszcze nie będą mogły Was gościć, ale zapraszamy na herbatę w naszym ogrodzie i wycieczkę po placu budowy. A potem razem na koncert, bo my oczywiście będziemy !!

   

  Grafik wszystkich koncertów Kultu na : http://kult.art.pl/koncerty/

  13/03/2013

  DWA BRZEGI 2013

  Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym! 27 lipca - 4 sierpnia 2013!

  Imprezy nie trzeba reklamować - trzeba po prostu być! Kazimierz Dolny to tylko 26 km i pół godziny drogi z Nałęczowa, więc jeśli chciałbyś kontemplować wieczory po festiwalu w ciszy i najpiękniejszych okolicznościach przyrody, zapraszamy W DRZEWA'ch !

   

  Więcej o festiwalu na www.dwabrzegi.pl

  26/02/2013

  W DRZEWACH ZIMĄ

  Zima w pełni. To właśnie takimi widokami będziecie cieszyć oko już w następnym sezonie. Za oknem korony drzew pochylone pod ciężarem białego puchu i krzewy pobielone mrozem, a w domku ciepełko, dobra lektura i aromatyczna kawa. Do zobaczenia W DRZEWACH zimą ...

  21/02/2013

 • Grab

  Apartament z najpiękniejszym widokiem, położony bezpośrednio nad stromo opadającym wąwozem, przez co samo wejście do domku po zwieszonym nad urwiskiem trapie jest już swojego rodzaju przygodą. Podłoga domku zawieszona została na drewnianych podporach na wysokości od 2,5m aż do 4,5m nad ziemią (wysokość różna ze względu na pofałdowanie terenu pod domkiem).

   

  Przytulony jest jedną ze ścian do smukłego grabu, którego pień został wkomponowany w bryłę domku i przechodzi na wylot przez taras wejściowy i taras wypoczynkowy zlokalizowany bezpośrednio nad domkiem. Praktycznie w całości przeszklona jedna ze ścian potęguje wrażenie zawieszenia w powietrzu, klika metrów nad ziemią pomiędzy pięknym starodrzewiem porastającym zbocza malowniczego, lessowego wąwozu. Dodatkowe przeszklenie w dachu oknem o rozmiarze 120 x 120 cm zbliża mieszkańców GRABU do tętniących życiem koron otaczających drzew.

   

  Apartament wykończony najlepszej jakości świerkiem skandynawskim, którego rysunek możemy podziwiać nie tylko na ścianach, ale także na meblach, zaprojektowanych tak, aby relaks przy grabie stał się jeszcze pełniejszy.

   

  Wnętrze GRABU zostało wyposażone w:

  • łazienkę z toaletą, prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów
  • szafę na ubrania
  • dodatkową rozkładaną kanapę 
  • stolik kawowy
  • czajnik, ekspres do kawy, minilodówkę
  • mini barek i blat barowy z dużym oknem praktycznie przylegającym do grabu, przy którym można zjeść wyjątkowe śniadanie lub romantyczną kolację 
  • obficie wyposażony niezbędnik pobytu w drzewach – półka z bogatym księgozbiorem literatury światowej (w języku polskim i angielskim), którego pozycje, nawet jeśli już kiedyś czytane, w drzewach odkrywa się zupełnie na nowo  
  • dobrej jakości lornetkę, dzięki której podglądanie życia w koronach drzew stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze

   

  Na zewnątrz natomiast czeka na mieszkańców GRABU położony bezpośrednio na domku drewniany taras. Smaku serwowanej codziennie o godzinie 17tej kawy, na rozstawionych na tarasie wygodnych leżakach, nie da się porównać z niczym innym. Przekonajcie się sami…


   

  Grab w liczbach:

  • powierzchnia całkowita domku: 22m²
  • domek zwieszony na wysokości: 2,5 – 4,5 m
  • taras zewnętrzny o powierzchni: 25 m²
  • taras zewnętrzny na wysokości: 5,5 – 7,5m
  • max ilość mieszkańców: 2 osoby dorosłe, 2 dzieci


   

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ APARTAMENTU  PRZEJDŹ DO CENNIKA


  powrót

  Przejdź do galerii

 • Sosna

  Nasz flagowy apartament w całości zawieszony  nad jednym z malowniczych wąwozów, na wysokości od 2m do 4,5m nad ziemią (wysokość różna ze względu na pofałdowanie terenu). Zaskakujące jest już samo wejście do apartamentu wciśnięte między dwa rosnące obok siebie drzewa – gigantyczną sosnę i smukły klon.


  Pomimo podobnego charakteru, apartament zupełnie różny od pozostałych. Podstawową różnicą jest fakt stworzenia na SOŚNIE dwóch poziomów – na parterze zlokalizowana została część dzienna z łazienką, kącikiem jadalnym z blatem barowym, stołkami i mini barkiem oraz „strefą relaksu” z dwoma wygodnymi fotelami i stolikiem. W narożniku domku usytuowano schodki prowadzące na antresolę – tu czeka wygodne, szerokie łóżko, szafka nocna i półka z książkami. Zarówno z parteru,  jak i z antresoli prowadzą wyjścia na dwa oddzielne tarasy. Niesamowite wrażenia spotęguje przeszklony na całej wysokości domku narożnik, z dużym oknem dachowym.


  Apartament wykończony został przy użyciu najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Zawieszenie domku bez użycia podpór na stałe łączących z gruntem przysporzy niewątpliwie niesamowitych doznań związanych z pobytem w SOŚNIE. Tutaj z pewnością spełnią się dziecięce sny o zamieszkaniu w domku na drzewie!


  Wnętrze SOSNY zostało wyposażone w:

  • łazienkę z toaletą, prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów
  • szafę na ubrania
  • stolik kawowy oraz dwa wygodne fotele
  • czajnik, ekspres do kawy i minilodówkę
  • blat barowy z dużym oknem, przy którym można zjeść wyjątkowe śniadanie lub romantyczną kolację
  • obficie wyposażony niezbędnik pobytu w drzewach – półka z bogatym księgozbiorem literatury światowej (w języku polskim i angielskim), którego pozycje, nawet jeśli już kiedyś czytane, w drzewach odkrywa się zupełnie na nowo  
  • dobrej jakości lornetkę, dzięki której podglądanie życia w koronach drzew stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze

   

  Na zewnątrz natomiast czekają na mieszkańców SOSNY aż trzy tarasy. Pierwszy na wysokości wejścia, drugi malutki na wysokości antresoli, oraz trzeci zawieszony na położonym o kilka metrów dalej dębie.  Smaku serwowanej codziennie o godzinie 17tej kawy, na rozstawionych na tarasach wygodnych leżakach, nie da się porównać z niczym innym. Przekonajcie się sami…


   

  Sosna w liczbach:

  • powierzchnia całkowita parteru: 15m²
  • powierzchnia całkowita antresoli: 10 m²
  • domek zwieszony na wysokości: 2 – 4,5 m
  • 3 tarasy zewnętrzne o powierzchni: 15, 10 i 4 m²
  • tarasy zewnętrzne na wysokości: 2 – 7,5m
  • max ilość mieszkańców: 2 osoby
    

   

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ APARTAMENTU


   

  PRZEJDŹ DO CENNIKA


  powrót

  Przejdź do galerii

 • Jodła

  Jeden z naszych całorocznych apartamentów charakteryzujący się  najwyższym położeniem całości bryły w stosunku do powierzchni ziemi. Podłoga domku usytuowana na drewnianych podporach na wysokości około 4 metrów, co powoduje, że z okien domku roztacza się jeszcze lepszy widok na opadające w tym miejscu stromym zboczem nałęczowskie wąwozy porośnięte pięknym starodrzewiem.


  Domek przytulony jedną ze ścian do wiekowej, majestatycznej JODŁY, którą można obserwować z dużego okna umieszczonego bezpośrednio przy łóżku. Prócz obszernych przeszkleń, widoki z domku uatrakcyjniają dwa okna  dachowe o wymiarach 120 x 120 cm i 60 x 60 cm, dzięki którym podglądać możemy to, co dzieje się wysoko nad nami.


  Apartament wykończony najlepszej jakości świerkiem skandynawskim, którego rysunek możemy podziwiać nie tylko na ścianach, ale także na meblach, zaprojektowanych tak, aby relaks przy jodle stał się jeszcze pełniejszy.


  Wnętrze JODŁY zostało wyposażone w:

  • łazienkę z toaletą, prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów
  • szafę na ubrania
  • dodatkową rozkładaną kanapę 
  • stolik kawowy
  • czajnik, ekspres do kawy i minilodówkę
  • blat barowy z dużym oknem, przy którym można zjeść wyjątkowe śniadanie lub romantyczną kolację 
  • obficie wyposażony niezbędnik pobytu w drzewach – półka z bogatym księgozbiorem literatury światowej (w języku polskim i angielskim), którego pozycje, nawet jeśli już kiedyś czytane, w drzewach odkrywa się zupełnie na nowo  
  • dobrej jakości lornetkę, dzięki której podglądanie życia w koronach drzew stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze

   

  Na zewnątrz natomiast czeka na mieszkańców JODŁY położony nieco niżej w stosunku do domku drewniany taras (od II kwartału 2015), zawieszony całkowicie na otaczających domek drzewach. Smaku serwowanej codziennie o godzinie 17tej kawy, na rozstawionych na tarasie wygodnych leżakach, nie da się porównać z niczym innym. Przekonajcie się sami…


   

  Jodła w liczbach:

  • powierzchnia całkowita domku: 20m²
  • domek zawieszony na wysokości: 4m
  • taras zewnętrzny o powierzchni: 18 m² (od II kwartału 2015)
  • taras zewnętrzny zawieszony na wysokości: 3m
  • max ilość mieszkańców: 2 osoby dorosłe, 2 dzieci

    


   

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ APARTAMENTU


   

  PRZEJDŹ DO CENNIKA


  powrót

  Przejdź do galerii

 • TUJA - SPA

  TUJA to nasze najmłodsze „dziecko”. Wypadkowa naszych doświadczeń przy budowie poprzednich domków i oczekiwań naszych Gości, którzy zgłaszali potrzebę stworzenia takiego właśnie miejsca. TUJA to kolejny, usytuowany w koronach drzew domek, w którym nasi Goście oddawać się mogą zabiegom z zakresu SPA, czy spotykać w szerszym gronie znajomych, kiedy wspólnie odwiedzają nałęczowskie DRZEWA. Pieszczotliwie nazywamy ją naszym małym „dziełem sztuki”. Tu każdy szczegół staraliśmy się dopracować z należną mu pieczołowitością, dzięki czemu powstała jedyna w Polsce tego typu strefa relaksu.

   

   

  TUJA to domek podzielony na trzy części:

  STREFA SAUNY – pomieszczenie z sauną suchą, sauną na podczerwień, ze ścianami wyłożonymi nadającą magii i dodatkowych leczniczych właściwości temu miejscu podświetlaną solą himalajską, oknem skierowanym na wieczorami podświetlone korony drzew i gwieździstym niebem…
  STREFA ODPOCZYNKU – `część domku z jedynymi w swoim rodzaju meblami wykonanymi z kilku różnych gatunków drewna iglastego, dużymi przeszkleniami, biblioteczką, dobrym sprzętem grającym, leżakami, prysznicem schowanym w malutkiej łazience i wielkimi drzwiami tarasowymi prowadzącymi na balkon i taras.
  TARAS -  zlokalizowany na całym dachu domu, jest wspaniałym punktem widokowym. Otulony koronami zimozielonych tuj i świerków jest fantastyczną formą opoczynku po seansie w saunie i zimą i latem. Zimą chłodzimy się śniegiem, latem wodą z prysznica zlokalizowanego właśnie na tarasie. Do tego wygodne leżaki, na których odpoczynek wśród ptasich śpiewów w koronach drzew nie ma sobie równego.
  Rezerwując seans w saunie, czy masaż oddajemy Państwu TUJĘ na wyłączność!!! Nikt poza Państwem nie będzie miał w tym czasie do TUI dostępu.
  ZABIEGI:
  SEANS W SAUNIE SUCHEJ - wygrzewanie się w naszej saunie to proces dużo przyjemniejszy niż w standardowych saunach suchych J Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, w połączeniu z solą na ścianach korzystnie jonizuje powietrze, co zgodnie z fińską tradycją ludową zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi. Nasza sauna działą niezwykle relaksująco i oczyszczająco. Zmiękcza skórę i usuwa bóle mięśni i stawów.
  • SEANS W SAUNIE NA POCZERWIEŃ (IR) – „wdrzewowa” sauna na podczerwień łągodzi bóle pleców, bóle stawów, bole menstruacyjne, nerwobóle, zmniejsza sztywność stawów, zwiększa przepływ krwi, wspomaga utratę masy ciała, przyśpiesza leczenie wielu chorób, niweluje negatywne skutki stresu, poprawia wygląd skóry.
  • MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY – poprawia krążenie, co zwiększa wydolność poszczególnych partii mięśniowych, idealnie relaksuje i odpręża, czas trwania: 60 minut.
  •MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY – masaż ukierunkowany na ustalone z masażystą partie mięśniowe , czas trwania: 30 minut
  • MASAŻ W KORONACH DRZEW -  tylko kilka razy w roku panują idealne warunki, w których można całościowy masaż klasyczny przeprowadzić na górnym tarasie TUI. Nastrojowe lampy, otaczające korony drzew, brak wiatru i naturalne, delikatne odgłosy lasu w tle…   To trzeba przeżyć osobiście…

  CENNIK DLA GOŚCI APARTAMENTÓW W DRZEWACH


  powrót

  Przejdź do galerii

 • Przydatne info

  Drodzy Goście!

   

  Poniżej prezentujemy listę rzeczy jakie warto wziąć pod uwagę/zabrać/rozważyć wybierając się z wizytą do nas. Prosimy o uważne przeczytanie.

   

  CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

  Słoneczne okulary, kalosze, kurtki przeciwdeszczowe, latarki/czołówki  - jednym słowem 'sprzęt', który ułatwi obcowanie z naturą w każdych warunkach.

   

  Kapcie lub skarpetki, jeśli nie lubisz boso, bo w apartamentach chodzimy bez butów - w trosce o czystość, a tym samym Państwa komfort i oczywiście zdrowie. Nasze podłogi są wykonane z naturalnego drewna, impregnowanego jedynie organicznym olejem. Poczuj więc drzewo pod stopami! Nie ma zdrowszego i wygodniejszego obuwia niż jego brak :) dlatego zalecamy bose dreptanie po apartamencie.

   

  Stroje kąpielowe, jeśli zechcesz popływać w trakcie pobytu W DRZEWACH. Szczegóły odnośnie kompleksu ATRIUM (basen, jaccuzi, biała glinka, sauny, siłownia, kręgielnia, drink bar) znajdziesz na http://spanaleczow.pl/oferta,basen-aquatonic.html

   

  POCZYTAJ PRZED WIZYTĄ W DRZEWACH

  Poczytaj o ptakach, drzewach, Nałęczowie i okolicach - takie przygotowanie merytoryczne pozwoli na efektywniejszą edukację praktyczną W DRZEWACH.

   

  JAK I CZYM DO NAS DOTRZEĆ

  Autem/rowerem/motorem/na wrotkach/sankach/łyżwach/pieszo - tu nie potrzebujesz żadnych instrukcji, w razie kłopotów z dotarciem chętnie ponawigujemy telefonicznie.

   

  Samolotem - najbliższy port lotniczy Lublin Airport w Świdniku jest oddalony od nas o 43 km. Szczegóły znajdziesz na http://www.airport.lublin.pl/

   

  PKP/PKS - Dworzec PKS znajduje się w centrum Nałęczowa, Dworzec PKP oddalony jest od nas o 5 km.

   

  W trosce o ciszę i kameralną atmosferę naszego pensjonatu  nie oznaczyliśmy drogi dojazdowej do nas żadnymi tablicami i plakatami. Kochamy czyste miasta, bez reklam i billboardów, dlatego wydrukuj sobie wcześniej naszą mapę, a w razie problemów z dotarciem zadzwoń, pomożemy.

  Przejdź do galerii

 • Nasi Partnerzy

  www.programszwajcarski.gov.pl
  www.swiss-contribution.admin.ch/poland


   

  Jedyny właściwy organizator eventów, wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń biznesowych.
  www.spa.waw.pl


   

  Nasz Nałęczów - jedyne takie uzdrowisko, które leczy chore serca, a zdrowe w sobie rozkochuje.
  www.naleczow.pl


   

  Szkółka roślin ozdobnych, która nadała kształt ogrodowi W DRZEWACH. Jeśli potrzebujecie roślin do swoich zielonych zakątków, nie mogliście trafić lepiej.
  www.szkolka-kager.pl


   

  Zaprzyjaźniony Pensjonat "z duszą" u podnóży Karkonoszy. Rodzinna atmosfera, której zaznaliście już W DRZEWACH i mega widoki. Naprawdę warto zawitać.
  www.drewnianaroza.pl


   

  Indywidualnie dobrana książka przez Bibliocreatio – nowe podejście do literatury i czytania.
  www.bibliocreatio.pl


   

  Najwyższej jakości indywidualne szkolenia dla kadry zarządzającej od pewnego czasu prowadzone w...drzewach.
  www.active-coaching.pl


    • cennik

  APARTAMENT   cena/doba* (do 2 osób)   III osoba (dziecko)
  5 lat i więcej
  IV osoba (dziecko)
  5 lat i więcej
  pn. - czw. pt. - nie.
  JODŁA   310 zł 360 zł   50 zł 50 zł
           
  GRAB   340 zł 390 zł   60 zł 60 zł
           
  SOSNA   340 zł 390 zł   - -
           
             *CENA OBEJMUJE:

  • zakwaterowanie w jednym z naszych komfortowych apartamentów rodem z dziecięcych marzeń
  • gwarancję oderwania się od codziennych trosk za sprawą pobytu w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, kilka metrów nad ziemią
  • bajeczny widok z każdego apartamentu na najpiękniejsze nałęczowskie wąwozy
  • leżakowanie na zawieszonym wsród drzew tarasie i bilety na ptasie koncerty o świcie (dla Jodły od sezonu 2015)
  • bliskość ptaków, wiewiórek i innych mieszkańców koron drzew
  • zapierające dech w piersiach nałęczowskie powietrze, które w tej części uzdrowiska jest jeszcze bardziej lecznicze
  • śniadanie, o jakim marzyliście, dostarczone co rano pod drzwi apartamentu w piknikowym koszu
  • aromatyczną kawę i pyszne domowe ciasto codziennie o 17 tej
  • dostęp do wyjątkowego księgozbioru, którego walory kilka metrów nad ziemią odkrywa się zupełnie inaczej
  • nie tyle bajeczną co powyższe, ale obowiązkową taksę klimatyczną
  • łącze wi-fi dla tych którzy na bieżąco pragną relacjonować swój pobyt "w drzewach" na facebook'u
  • parking dla odwiedzających "w drzewach" własnym środkiem lokomocji (mile widziane rolki, rowery, sanki, narty, łyżwy, lotnie i balony)
  • dla przyjeżdżających do Nałęczowa tak jak zwykł to robić Bolesław Prus, darmowy transfer ze stacji PKP
  • na życzenie przybywających z innych stref czasowych możliwy transfer z lotniska w Świdniku

   

  * ceny podane w tabeli obowiązują przy pobytach trwających 2 doby i więcej. Przy rezerwacji na jedną dobę obowiązuje dopłata w wysokośći 100 PLN / apartament.

  * podczas wszelkich "przedłużonych" weekendów oraz w dni świąteczne obowiązują ceny jak w opcji "piątek - niedziela"

   

   

 • o nas

  Pewnie każdy z nas kiedyś, choć przez krótką chwilę marzył o jedynym w swoim rodzaju miejscu, które pozwala oderwać się od przywiązanych do ziemi codziennych spraw i szarej  rzeczywistości – o domku na drzewie. Nie wiem jak Wy, ale my będąc dziećmi często rozmyślaliśmy o tych kilku metrach kwadratowych schowanych w koronach drzew, pośród liści, bliżej ptaków, wiewiórek i nieba. Nigdy na podobne zachcianki nie było ani czasu ani pieniędzy. Aż do teraz, kiedy to sami jesteśmy rodzicami i odpowiadając na marzenia naszych Dzieci, tworzymy pierwszy w Polsce "pensjonat" zawieszony kilka metrów nad ziemią.

   

  Od czasu naszych i Waszych dziecięcych marzeń upłynęło już kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Te lata pewnie zbudowały w nas potrzebę większego komfortu niż wtedy w ogrodzie u Babci, gdy zdzierając sobie kolana wdrapywaliśmy się na drzewa z deską, kawałkiem folii, młotkiem i gwoździami, by stworzyć swoje małe królestwo. Dziś potrzebujemy czegoś więcej, ale marzenie o domku w drzewach, do którego będziemy mogli uciec w poszukiwaniu własnych myśli, ciszy i spokoju pozostaje nadal aktualne.

   

  Wychodząc naprzeciw tym marzeniom i łącząc je z Waszymi potrzebami odrobiny luksusu i otaczającego piękna, tworzymy apartamenty W DRZEWACH. Zapraszamy do położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – w nałęczowskich wąwozach, zatopionego w cudnym leśnym ogrodzie "pensjonatu". Jego nietypowość zabierze Was do bujającego kilka metrów nad ziemią świata dziecięcych marzeń, gdzie codzienne troski nie mają wstępu…

   

   

   

  DO ZOBACZENIA W DRZEWACH !

  Przejdź do galerii

 • my w mediach

  Test, tutaj bedzie treść itp... ;)

   

   

  Pobierz

  Test, tutaj bedzie treść itp... ;)

   

   

  Pobierz

  Test, tutaj bedzie treść itp... ;)

   

   

  Pobierz
     
 • Atrakcje

  Poniżej prezentujemy atrakcje, które uprzyjemnią pobyt W DRZEWACH zarówno Dzieciom, jak i Dorosłym, Parom i całym Rodzinom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że największą atrakcją są niesamowite widoki rozpościerające się z okien apartamentów, cisza i czyste powietrze, a także bogaty księgozbiór, w który wyposażyliśmy każdy apartament, ale... Wiemy też, że nietuzinkowe osobowości, które zapraszamy w nasze skromne progi, potrzebują nietuzinkowych możliwości spędzenia wolnego czasu. Części z atrakcji, które poniżej po krótce opisujemy nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce, a niektóre z nich są jedynymi tego typu na świecie. Takich możliwości nie można przegapić, więc jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, poprosimy o maila - przyślemy szczegółowy program wraz z ofertą cenową.

   

  SPA W DRZEWACH - strefa relaksu TUJA

  Jedyna tego rodzaju sauna i strefa relaksu w Polsce. Apartament TUJA - usytuowany w koronach drzew domek, w którym nasi Goście oddawać się mogą zabiegom z zakresu SPA, czy spotykać w szerszym gronie znajomych, kiedy wspólnie odwiedzają nałęczowskie DRZEWA. TUJA to także doskonałe miejsce do rodzinnego wypoczynku, gdzie podczas zażywania dobroczynnych właściwości sauny rodzice, będą mieli na oku swoje pociechy, spędzające czas w strefie relaksu. Masaże, sauna fińska i na podczerwień, grota solna i strefa relaksu w domu i na tarasie na dachu - i to nie wszystkie zalety TUI :) Więcej w zakładce Apartamenty .. http://www.wdrzewach.pl/#!/apartamenty_TUJA_-_SPA

   

  WYCIECZKA W KORONY DRZEW

  Kilkugodzinny program przeznaczony dla Rodzin, Dzieci lub samych Dorosłych, który najpierw teoretycznie wprowadzi uczestników w bardzo szeroki temat drzew - gatunków, rodzajów, wzrostu, znaczenia dla Ziemi i człowieka, a następnie pozwoli wszystkim biorącym udział wspiąć się na najwyższe z nich. Przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, siły własnych mięśni i pod okiem profesjonalnych instruktorów będziecie mogli  dotrzeć wysoko w korony i spojrzeć na nasz las z zupełnie innej perspektywy. Niesamowite emocje, dużo śmiechu i nauki przez zabawę. Najlepszy wybór na niezapomniane popołudnie W DRZEWACH.

   

  "RZEŹBY" W DREWNIE

  Podczas kilkugodzinnego programu zobaczycie jak przy pomocy pilarek przeistacza się toporne, drewniane bale w przedmioty codziennego użytku. Pod opieką instruktora, który wprowadzi Was w podstawowe tajniki technologii drewna, spróbujecie sami z jednego kawałka drewna wykonać proste meble, które zabierzecie ze sobą i ozdobicie nimi swój ogród czy mieszkanie.

   

  OBSERWACJA WYSOKOŚCIOWA

  Oczywiście podglądać życie w koronach drzew można z poziomu tarasów naszych apartamentów, my jednak z naszą propozycją wychodzimy o krok dalej. Wszystkich spragnionych oglądania z bliska życia społeczności zamieszkujących korony drzew zabierzemy w obfitujące w różnorodne gatunki ptaków zakątki Lubelszczyzny. Po dotarciu na miejsce nasz instruktor pomoże obserwatorowi wydostać się na wierzchołek drzewa, gdzie wspólnie zamontują bezpieczne stanowisko, które umożliwi przeprowadzenie obserwacji. Propozycja idealna dla wszystkich miłośników przyrody, ornitologów i pasjonatów fotografii przyrodniczej.

   

  ŚLADAMI OSOBLIWOŚCI DENDROLOGICZNYCH

  Zapraszamy na kilkugodzinną wycieczkę po okolicach Nałęczowa. Specjalnie przygotowana przez nas trasa wiodąca przez pobliskie miejscowości: Wąwolnica - Niedrzwica - Bychawa - Bełżyce - Wojciechów to niespotykane nigdzie indziej nagromadzenie ciekawych gatunków drzew. Podczas wycieczki, prócz samego oglądania okazów, uczestnicy zostaną wyposażeni w pokaźną dawkę wiedzy z zakresu dendrologii, którą w łatwy i przyjemny sposób zaserwuje nasz wykwalifikowany przewodnik.

   

  ZARĘCZYNY W DRZEWACH

  Propozycja zaadresowana do mężczyzn szukających niebanalnego pomysłu na tę wyjątkową chwilę z ukochaną. Zaaranżujemy niepowtarzalne okoliczności, rodem z romantycznych filmów i największych hollywoodzkich produkcji. 


  GRA MIEJSKA

  To unikatowy sposób poznania Nałęczowa i jego okolic. Na rowerze, rolkach, pieszo, truchtem lub biegiem sprinterskim – poznaj uroki Nałęczowa w niekonwencjonalny sposób – z mapą – łamigłówką, pełną zaskakujących wskazówek i rebusów, dzięki którym zwiedzanie stanie się niezapomnianą przygodą, pełną fizycznych i intelektualnych wyzwań.

   

  WARSZTATY EDUKACYJNE

  To nasze propozycje na relaks w atmosferze twórczego rozwoju i pracy nad sobą i w wyjątkowych okolicznościach przyrody:

  • WYRAŹ SIEBIE – warsztaty plastyczne – malowanie, wyklejanie, rysowanie, collage – relaks ze sztuką dla dzieci i dorosłych
  • W KADRZE – warsztaty fotograficzne – techniki fotografowania i rozważania na temat wyobraźni fotografa
  • MARSZ PO ZDROWIE – profesjonalny instruktaż i trening NORDIC WALKING pod okiem naszego wykwalifikowanego trenera
  • SPRAWNY UMYSŁ – trening umiejętności poznawczych – trening pamięci, nauka szybkiego czytania, ćwiczenia koncentracji i uwagi, rozwijanie twórczego myślenia, a wszystko pod okiem naszego wykwalifikowanego trenera
  • MAMA i CÓRKA – pomysły na twórcze spędzanie czasu dla zapracowanych mam i wymagających córek – jak poprzez zabawę i warsztaty znaleźć wspólny język ze swoim dzieckiem
  • TATA i SYN – odpowiednik warsztatów MAMA i CÓRKA, ale dla Panów – w surowych okolicznościach przyrody i męskiej atmosferze

   

  PODNIEBNE POKAZY SLAJDÓW Z PODRÓŻY

  Przy dobrej pogodzie zapraszamy naszych Gości do ogrodu, gdzie opowiemy i pokażemy wspomnienia z niezwykłych miejsc,  jakie udało się zobaczyć nam i naszym przyjaciołom. A wszystko przy dźwiękach muzyki z regionu, o którym opowiadamy, w blasku świec i z lampką dobrego wina.

   

  MASAŻE

  Prawdziwy relaks nie tylko dla ciała, ale i ducha. Masaże relaksacyjne i lecznicze przy muzyce z orientalnych zakątków świata i pośród woni wyjątkowych aromatów.

   

  LOTY BALONEM

  Nałęczów słynie z baloniarstwa. Co roku, podczas międzynarodowych zawodów, nasze niebo robi się niesamowicie kolrowe, a nad drzewami słychać charakterysytczny szum pompowanego ciepłego powietrza. Lot balonem to genialna, niezapomniana przygoda. Zapierające dech w piersiach widoki, rozsądna dawka adreanliny i obcowanie z naturą w najczystszej formie to świetny pomysł na uatrakcyjnienie pobytu W DRZEWACH o każdej porze roku.

   

  ENOWYCIECZKA

  Wszystkich naszych Gości, którzy oprócz naszych DRZEW chcieliby poznać Lubelszczyznę z jej niewątpliwymi walorami, możemy zabrać do pewnej uroczej winnicy..  Kameralna uprawa, mała winiarnia, bogata piwniczka, przemili Właściciele, a nade wszystko DOBRE WINA z owoców dojrzewających na lubelskich pagórach. Winnica Regionu Małopolskiego Przełomu Wisły. W ramach wycieczki: spacer pośród winnych upraw, zwiedzanie zaplecza technicznego, piwnicy, opowieść o procesie zbioru, produkcji i leżakowania win, degustacja wraz z przekąskami, relacja foto - no i oczywiście transport degustujących.


   

  Przejdź do galerii

 • sprawdź dostępność

  Dziękujemy za złożenie zapytania.
  data przyjazdu *
  data wyjazdu *
  nazwa apartamentu
  dorośli
  dzieci
  imię *
  nazwisko *
  telefon
  e-mail *
  uwagi
  * - pola wymagane
  wyślij

  Ogólne zasady

  - doba hotelowa rozpoczyna się o 16:00, a kończy o 12:00 dnia następnego

  - z uwagi na charakter obiektu i wysokości, na których osadzone są apartamenty, na terenie obiektów i ogrodu W DRZEWACH obowiązuje zakaz spożywania i przebywania pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających

  - za bezpieczeństwo dzieci na terenie Pensjonatu W DRZEWACH odpowiadają Rodzice lub Opiekunowie

  - z uwagi na charakter obiektu, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo naszych Gości, w przypadku warunków atmosferycznych zagrażających bezpieczeństwu, zastrzegamy sobie prawo do przekwaterowania Państwa do zaprzyjaźnionych pensjonatów w Nałęczowie

  - dzieci poniżej 5 lat gościmy GRATIS, starsze za dopłatą 50 lub 60 zł w zależności od apartamentu. Cena podstawowa (240 – 390 zł w zależności od terminu i apartamentu) nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby dorosłej i Dziecka/Dzieci

 • Napisz do nas

  Dziękujemy za wiadomość.
  wyślij

  Znajdź nas na mapie

  W drzewach


  ul. Klonowa 2
  24-150 Nałęczów

  tel. :
  kom. : 00 48 502 631 764
  e-mail: info@wdrzewach.plPROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY
PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

www.programszwajcarski.gov.pl
www.swiss-contribution.admin.ch/poland